فروش

بازاریابی ساختمان، آپارتمان

بانکهای اطلاعات ساختمانهای در حال ساخت در حال حاضر بهترین جواب برای سوال مشتری یابی در زمینه فروش کالا های ساختمانی است .
اگر کمی به گذشته بر گردیم به خاطرمان می آید که چطور در سرمای زمستان و گرمای تابستان کوچه ها وخیابانهای تهران را می گشتیم تا یک ساختمان پیدا کنیم و شاید بتوانیم کالایمان را بفروشیم .اما بعد ازپیداکردن چند ساختمان روزمان تمام می شد وخسته از کار روزانه در نهایت  می دیدیم که از این چند ساختمانی که پیدا کرده ایم یکی یا دوتا از این ساختمانها شاید آماده خرید محصول ما باشند و چه کار خسته کننده ای .
اما در چند سال گذشته موسسه ای با ارائه یک بانک اطلاعات ساختمان یافتن ساختمانهایی که در مرحله کاری ما باشند و اطلاعات دیگر ساختمان مانند آدرس – نام کارفرما – مهندس ساختمان و… را برای بازریابان کالاهای ساختمانی به سادگی امکان پذیر ساخته و بسیاری از مسائل در زمینه مشتری یابی حل شده است . ولی در زمینه استفاده از این نوع بانکها چند نکته حائز اهمیت است:اول اینکه سوابق این  موسسات چیست ؟ دوم صحت  و دقت این اطلاعات در چه اندازه ای است ؟ سوم اینکه آیا کار این موسسه دنباله دار است و در مورد اطلاعات ارائه شده آیا پشتیبانی انجام می شود ؟و در این میان یک نکته بسیار ظریف نیز وجود دارد و آن این است که در هنگام خرید فریب قیمتهای پایین موسسات غیر معتبر را نخورده و هزینه های سنگین مراحل بازار یابی مانند تماسهای تلفنی – رفت و آمد ها – تهیه کاتالوگ – ارائه نمونه و… را فدای بهای ارزان اطلاعات غلط موسسات غیر معتبر نکنیم .

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن