فروش

سبک های تبلیغاتی

سبک های تبلیغاتی
کتابی بسیار اساسی و حرفه ای در مورد سبک های تبلیغات و بازاریابی برای تمامی کسانی که می خواهند در زمینه بازاریابی فروش و تبلیغات کاری انجام دهند به ویژه برای هنرمندانی که در زمینه تبلیغات کار می کنند … این کتاب به طور حرفه ای سبک های مختلف بازاریابی و تبلیغات را مورد تجزیه تحلیل و بررسی قرار داده است….

معرفی کوتاه:در هر نقطه‌ای از جهان که شکلی از هنر وجود دارد، به همان صورت شکل و کارکردی از تبلیغات نیز مشاهده می‌شود. اکنون در قرن تکنولوژی اطلاعات و با شروع فعالیت‌های تجاری در اینترنت، تبلیغات اینترنتی نیز پا به عرصه‌ی ظهور گذاشته‌اند. در این میان همواره چالشی بین دو گروه هنرمندان و بازاریابان وجود دارد که هریک دانش و اطلاعات خویش را به رخ دیگری می‌کشد و ادعا می‌کند که تبلیغات کار دیگری نیست. اما در واقع زمانی یک تبلیغ موفق و موثر پا به عرصه‌ی وجود می‌گذارد، که متخصصانی از حوزه‌های بازاریابی، هنر، ادبیات، جامعه‌شناسی، روان‌شناسی، فلسفه و مدیریت بتوانند با یکپارچه کردن دانش یک دیگر یک اثر تبلیغی با ارزش و ماندگار عرضه دهند. نگارندگان، کتاب حاضر را با رویکرد و نگرشی جدید در سه بخش اصلی تنظیم کرده‌اند. در بخش نخست به اجمال به جایگاه تبلیغات در بازاریابی، محتوای تبلیغات و ارتباط آن با هنر، و تبلیغات بازرگانی در مدرنیته اشاره شده است. سپس با توجه به سبک‌های هنری، ادبی و فلسفی، برگردان و نگاهی جدید به سبک‌های تبلیغاتی عرضه شده است. از جمله‌ی این سبک‌های تبلیغاتی؛ رئالیسم، کلاسیک، رماتیسم، فوتوریسم، پارناسیسم، اکسپرسیونیسم، کوبیسم، المنتاریسم و… است. در بخش نهایی نیز تبلیغات مدرن و پست مدرن بررسی گردیده‌اند.

برچسب ها
نمایش بیشتر

علی خویه

مدرس دانشگاه، سخنران، مشاور، محقق و مجری سیستم ها و برنامه های بازاریابی ارتباطات تبلیغات خلاقیت تجارت و فروش – بیش از ۱۸سال تجربه اجرایی، مولف و مترجم ۱۲کتاب مرجع کاربردی و تخصصی،عضو انجمن های ملی و بین المللی، ارایه بیش از ۴۵۰۰۰۰ نفر ساعت دوره ها و کارگاه های آموزشی و کاربردی و اجرایی به سازمانها شرکت ها و موسسات ملی و بین المللی، مجری بیش از ۹۰ پروژه در سراسر کشور، همکاری های مختلف اجرایی و تخصصی با برندهای معتبر و مشهور بین المللی، ارایه بیش از ۱۰۰ ها عنوان مقاله تخصصی، سخنرانی در بیش از صد سمینار مختلف، سخنران برتر ده ها سمینار، مهمان و کارشناس برخی از برنامه های صدا و سیما، عضو هیات تحریریه نشریات مختلف و …….

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن