مقالات و مطالب فروشگاه داری مدیریت فروشگاه هایپرمارکت زنجیره ای فرانچایزینگهایپرمارکت ، مال و دپارتمان استور

بزرگترین فروشگاه های آمریکا و کانادا

والمارت بزرگترین شرکتهای خرده فروشی آمریکای شمالی در کانادا، مکزیک و ایالات متحده است

آمریکای شمالی خانه بسیاری از بزرگترین خرده فروشان جهان است. در میان خرده فروشی های کانادا، مکزیک و ایالات متحده، درامد خرده فروشی در سال ۲۰۱۵ به ۵٫۲۵ تریلیون رسیده است. این تعداد پیش بینی می شود تا سال ۲۰۱۸ به ۵٫۸ تریلیون دلار افزایش یابد.

کانادا و مکزیک دارای بزرگترین زنجیره های خرده فروشی هستند و هر دو کشور دارای شرکت های خرده فروشی هستند که در سراسر جهان فعالیت می کنند.

بزرگترین مشارکت آمریکای شمالی در تجارت جهانی، عمدتا در ایالات متحده قرار دارد.

HyperMarketing Sale (22)

کسب و کار خرده فروشی مسئول دو سوم تولید ناخالص داخلی در ایالات متحده است، اما خرده فروشان U.S. با رضایت خود در مرزهای کشور خود راضی نیستند. شرکت های خرده فروشی ایالات متحده حضور قابل توجهی در هر قاره داشته اند و بزرگترین شرکت خرده فروشی در جهان – وال مارت – در ایالات متحده مستقر است.

هر سال “Deloitte Touche Tohmatsu” و “Magazine STORES” گزارش “قدرت جهانی خرده فروشی” را با رتبه بندی خرده فروشان از سراسر جهان با توجه به کل درآمد انها گزارش میکنند. در سال ۲۰۱۱، ۱۴ فهرست منتشر شد و در انها رتبه بندی ۲۵۰ خرده فروش از ۳۲ کشور مختلف بیان شده بود.

بزرگترین شرکت های خرده فروشی در آمریکای شمالی وکشورهای کانادا، مکزیک و ایالات متحده هستند. فهرست ۲۰۱۱ نشان دهنده درآمد حاصل شده در سال ۲۰۱۰ است که آغاز ریکاوری از رکود اقتصادی جهانی بود.

فهرست بزرگترین خرده فروشان آمریکای شمالی در سال ۲۰۱۱ برای اهداف تحقیقاتی تاریخی و تحقیقاتی جهانی، بایگانی شده است.

بزرگترین زنجیره های خرده فروشی در ایالات متحده که خارج از ایالات متحده عمل می کنند عبارتند از:
Costco
Target
Best Buy
Sears
Amazon
The Gap
Toys ‘R Us
Apple
Foot Locker

HyperMarketing Sale (50)

بسیاری از زنجیره های خرده فروشی در ایالات متحده وجود دارد برخی از بزرگترین زنجیره های خرده فروشی کانادا فعالیت خود را در ایالات متحده انجام می دهند.مانند Couche-Tard در ایالات متحده که صاحب Circle K است و یکی از بزرگترین خرده فروشی هاست
تیم هورتون یکی دیگر از خرده فروشان در کانادا است که حضور قابل توجهی در ایالات متحده دارد. در سال ۲۰۱۴، زنجیره رستوران های قهوه و دونات که توسط “برگر کینگ” شناخته شده بود، به دلیل ناراحتی مصرف کنندگان کانادایی خریداری شد. انگیزه خرید این بود که مقر شرکت Corp Burger King را به کانادا منتقل کند و مالیات شرکت های ایالات متحده را از بین ببرد.
پس از آن، زنجیره تیم هورتون در رقابت مستقیم با قهوه و شیرینی زنجیرهای دونات ایالات متحده گسترش یافت، اما فقط یک سال بعد، ۲۱ شعبه Tim Horton به طور ناگهانی در نیویورک بسته شدند
بزرگترین زنجیره های خرده فروشی کانادا عبارتند از:
Empire Company (Sobey’s)
Metro Inc
Shoppers Drug Mart
Canadian Tire
Kats Group
Jim Pattison Group
Liquor Control Board Ontario
RONA
بزرگترین زنجیره های خرده فروشی مکزیک عملیات خرده فروشی قابل توجهی را انجام نمی دهند اما برخی از بزرگترین زنجیره های خرده فروشی در مکزیک در ایالات متحده مستقر هستند. زنجیره های خرده فروشی ایالات متحده در مکزیک شامل موارد زیر می شود:
American Eagle Outfitters
Forever 21
Gap
Saks Fifth Avenue
Sears
Walmart

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/cpanel/php/sessions/ea-php55) in Unknown on line 0